Ciężko pracujemy, aby zdobyć Twoje zaufanie.

Kontynuując nasz comiesięczny temat - zgłębianie znaczenia relacji w naszym życiu - chciałbym w tym tygodniu w Gold News & Views omówić jeden z najważniejszych fundamentów każdej relacji: zaufanie.

W branży metali szlachetnych zaufanie jest wszystkim. Jako ktoś, kto pracuje nad zbudowaniem bardziej komfortowej emerytury, stworzeniem spuścizny, która może być przekazywana pokoleniom, lub po prostu zwiększeniem dywersyfikacji portfela, zasługujesz na współpracę z firmą, która rozumie znaczenie pomocy w podejmowaniu świadomych decyzji, które pasują do Twojej unikalnej sytuacji finansowej.

Nazywając U.S. Money Reserve America's Gold Authority®, dbamy o to, aby sprostać tej nazwie. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, dzięki którym nieustannie pracujemy na Państwa zaufanie.

Jesteśmy jedyną firmą współpracującą z dwoma byłymi dyrektorami Mennicy Amerykańskiej.

Dwa kluczowe czynniki decydujące o zaufaniu do firmy to wiarygodność i uczciwość. Jest to obszar, w którym U.S. Money Reserve z pewnością bije na głowę całą konkurencję w branży metali szlachetnych.

Prezes naszej firmy Philip N. Diehl pełnił wcześniej funkcję 35. dyrektora Mennicy Stanów Zjednoczonych. Pan Diehl ma wieloletnie doświadczenie w świecie metali szlachetnych - pomógł napisać przepisy, na mocy których w 1997 r. wprowadzono pierwszego platynowego orła amerykańskiego. Był również inicjatorem stworzenia prawdopodobnie najbardziej udanego programu mennicy amerykańskiej w historii - programu ćwierćdolarówek amerykańskich.

Oprócz przywództwa pana Diehla jako Prezesa naszej firmy, korzystamy również z doświadczenia i wiedzy Edmunda C. Moya, 38. dyrektora Mennicy Stanów Zjednoczonych i Starszego Stratega IRA w Amerykańskiej Rezerwie Pieniężnej. Pan Moy ma unikalne spojrzenie na branżę metali szlachetnych, ponieważ pełnił swoją funkcję w czasie największego wzrostu popytu w Mennicy, podczas Wielkiej Recesji w 2008

r.

Żadna inna firma zajmująca się metalami szlachetnymi na świecie nie korzysta z wiedzy i wskazówek dwóch byłych Dyrektorów Mennicy Stanów Zjednoczonych. Dzięki ich wskazówkom służymy naszym klientom z wysokim poziomem wiarygodności i uczciwości. Działa to w obie strony, ponieważ tylko wykazując się wysokim poziomem uczciwości, zasługujemy na wskazówki i wiarygodność panów Diehla i Moy'a.

U.S. Money Reserve ma ponad 20 lat doświadczenia w branży metali szlachetnych.

Innym kluczowym czynnikiem decydującym o zaufaniu do firmy jest jej historia lub usługi. Jeśli firma jest nowa, może być mniej prawdopodobne, że klient zwróci się do niej o pomoc w realizacji swoich celów.

Założona w 2001 r. firma U.S. Money Reserve spędziła ponad dwie dekady, pomagając klientom w tworzeniu unikalnych portfeli metali szlachetnych (a od niedawna także unikalnych kont IRA z metalami szlachetnymi), skoncentrowanych na unikalnej sytuacji finansowej i celach tych klientów.

W ciągu tych 20 lat obsłużyliśmy ponad 600 000 klientów indywidualnych, dokonując ponad 1,7 miliarda dolarów w zaufanych transakcjach. Liczby te rosną każdego dnia, ponieważ coraz więcej osób zwraca się ku złotu i innym metalom szlachetnym, traktując je jako zabezpieczenie przed inflacją i innymi czynnikami rynkowymi.

Co ważniejsze, liczby te dają nam wgląd w sukces i profesjonalizm naszych oddanych Doradców Klienta, którzy pracują niezwykle ciężko, aby każdy klient czuł się zarówno kompetentny, jak i komfortowo podczas budowania swojego portfela metali szlachetnych.

Każdego dnia nieustannie rozwijamy naszą organizację, a także naszą ofertę wiedzy i spostrzeżeń rynkowych.

Od naszego szybko rozwijającego się działu IRA po cotygodniowe wpisy na blogach, raporty specjalne, filmy na YouTube i wiele innych, nieustannie pracujemy nad tym, aby przewyższać oczekiwania naszych klientów w zakresie wiedzy i informacji na temat metali szlachetnych, które oferujemy. Wystarczy jedno kliknięcie myszką lub stuknięcie w ekran, aby uzyskać dostęp do naszego ogromnego Centrum Wiedzy, które obejmuje Bibliotekę Zasobów, Bibliotekę Wideo i wiele innych.

Przez cały rok przedstawiamy naszym klientom nowe i aktualne informacje dotyczące rynku metali szlachetnych. Kompilujemy i oferujemy wgląd w stan i potencjalną przyszłość złota i innych metali szlachetnych, a także pogłębioną wiedzę na ważne tematy, takie jak dywersyfikacja portfela i przejęcie pełnej kontroli nad swoim portfelem emerytalnym poprzez samokierujące się konto IRA.

W U.S. Money Reserve wierzymy, że należy przekazywać naszym klientom jak najwięcej informacji o świecie metali szlachetnych, dając im w ten sposób możliwość podejmowania pewnych i świadomych decyzji dotyczących ich przyszłości finansowej.

W branży metali szlachetnych zaufanie jest wszystkim. W U.S. Money Reserve obiecujemy nadal zdobywać i poszerzać Państwa zaufanie, oferując unikalne i wciąż udoskonalane doświadczenie, łączące edukację, wiarygodność i obsługę na światowym poziomie.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsJeśli czekasz, by zacząć działać w sprawie swojego portfela, oto trzy rzeczy, które warto rozważyć.
2022-03-31Dzień podatkowy już prawie nadszedł. Oto, co eksperci mówią, że powinniśmy spodziewać się w tym roku.
2022-03-24Budujesz swój własny "garnek złota"? Nie zapomnij o innych metalach szlachetnych.
2022-03-17Złoto przełamało barierę 2000 USD/oz. Bariera. Czy zmierzamy do nowego maksimum wszech czasów?
2022-03-105 Codzienne nawyki dla finansowego sukcesu2022-03-09Wiosna
to czas nowych początków. Może to dotyczyć także Twoich planów finansowych.
2022-03-03