Jak przygotować się na sukces

Gdy lato dobiega końca, a moje dzieci przygotowują się do powrotu do szkoły, chcę się upewnić, że jako rodzic robię wszystko, co w mojej mocy, aby przygotować je na sukces. Czy mają przybory, których potrzebują? Czy znają swoje plany zajęć i wiedzą, gdzie mogą znaleźć swoje klasy? Sprawdzam wszystkie te rzeczy, ale jak każdy rodzic wie, przygotowania na tym się nie kończą.

Musimy również upewnić się, że nasze dzieci zaczną wracać do zdrowych nawyków, które są im potrzebne do osiągnięcia sukcesu: chodzenie spać o rozsądnej godzinie, pozostawanie na szczycie obowiązków domowych, aby nie mieć zaległości, gdy zacznie się odrabianie lekcji, itp. Zdrowsze nawyki prowadzą do lepszych wyników, a to odnosi się tak samo do pracy szkolnej naszych dzieci, jak i do naszej własnej emerytury i przyszłości finansowej.

Sukces często wynika z bycia przygotowanym.

W badaniu przeprowadzonym przez Gallupa między 2 a 11 kwietnia 2021 roku, 46% amerykańskich osób nie będących na emeryturze stwierdziło, że nie będzie miało wystarczającej ilości pieniędzy na swoją emeryturę. To znacznie wzrosła z 32-36%, którzy odpowiedzieli podobnie, gdy Gallup rozpoczął śledzenie tego środka w latach 2002-2004.

Ta zmiana w postawie skłoniła mnie do myślenia: Co się zmieniło w ciągu ostatnich 20 lat? Z pewnością byliśmy świadkami wielu zawirowań na rynku, od Wielkiej Recesji po zmienność, której doświadczyliśmy w 2020 roku. Ale nadal wierzę, że przy odpowiedniej ilości ciężkiej pracy, zdrowych nawyków i właściwej dywersyfikacji, wielu Amerykanów może przygotować się na komfortową emeryturę.

A liczby zdają się z tym zgadzać: Dla tych, którzy są wystarczająco bystrzy, by ulokować choćby część swojego zaufania w fizycznym złocie, historia potoczyła się zupełnie inaczej. Złoto historycznie odnotowało znaczący wzrost w długim okresie, zwłaszcza w czasach zawirowań gospodarczych.

Portfel tylko Dow vs. Portfel złoto + Dow


Jednym z najlepszych zdrowych nawyków, jakie można nabyć, jest nauka bycia przygotowanym. Dla moich dzieci może to oznaczać posiadanie naostrzonego ołówka i czystego zeszytu przed wyruszeniem do szkoły. Dla Państwa emerytury może to oznaczać przegląd bieżącej sytuacji, aby sprawdzić, czy dywersyfikacja z metalami szlachetnymi jest właściwa dla Państwa portfela.

Kolejnym zdrowym nawykiem jest podejmowanie mądrych decyzji. Złoto jest czymś więcej niż tylko bezpieczną przystanią, gdy gospodarka staje się trudna - jest to również sprawdzony w czasie magazyn bogactwa, który może odnotować wzrost zarówno w czasach turbulencji, jak i prosperity.

Zarządzanie czasem i pieniędzmi idzie w parze, jeśli chodzi o osiągnięcie sukcesu.

Ile czasu w miesiącu poświęcasz na skupienie się na swoich finansach? A może w każdym tygodniu? Czy po prostu płacisz rachunki i płacisz kartą kredytową i ignorujesz resztę, czy też faktycznie śledzisz swoje wydatki?

Mówiłem już wcześniej o tym, jak ważne jest budżetowanie, ale zawsze warto o tym wspomnieć. Budżetowanie swojego czasu i budżetowanie swoich pieniędzy to dwie najważniejsze umiejętności, jakich człowiek może się nauczyć.

Moje dzieci wiedzą, że jeśli spędzają zbyt dużo czasu na oglądaniu telewizji, a za mało na obowiązkach czy odrabianiu lekcji, prawdopodobnie nie będą tak dobrze radzić sobie z rzeczami, które naprawdę się liczą. To samo dotyczy Twojej przyszłości finansowej. Poświęć czas na regularne przeglądanie swoich finansów i długoterminowych celów, a Twoja emerytura będzie Ci wdzięczna!

Szkoła dla emerytów jest teraz w sesji. Czas na quiz!

Gdy nasze dzieci przygotowują się do powrotu do szkoły, chcemy, aby były jak najlepiej przygotowane. Chcę tego samego dla Ciebie i Twojej emerytury. Dlatego w U.S. Money Reserve opracowaliśmy nasz własny quiz emerytalny, który może pomóc Państwu zorientować się, w jakim punkcie są Państwo obecnie, jeśli chodzi o oszczędności emerytalne i portfel.

Pamiętaj: zdrowe nawyki prowadzą do lepszych wyników. Przygotuj się na sukces, a możesz stać się jednym z wielu Amerykanów przygotowujących się do cieszenia się złotymi latami w komfortowych warunkach.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsA New Millennium of American Debt2021-09-02When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu, rozważ spróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do wyboru dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
lub nauczyciel, dobrze jest poprosić o
pomoc2021-08-11Moc ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11