Jak skorzystać z przedłużonego terminu płatności podatku

Znów zbliża się sezon podatkowy. Dla wielu osób ten rok jest inny ze względu na skutki ekonomiczne i wyzwania finansowe wynikające z trwającej pandemii. Wczoraj agencja Bloomberg poinformowała, że IRS planuje przesunąć tegoroczny termin składania zeznań podatkowych o miesiąc. Daje to podatnikom czas do 17 maja na przygotowanie swoich planów podatkowych. Przedłużenie terminu nie tylko pomogło złagodzić stres wielu Amerykanów, ale także stało się doskonałą okazją do przeglądu własnego portfela.

Jestem bardzo wdzięczny, że ludzie, na których najbardziej mi zależy - moja rodzina, przyjaciele i członkowie zespołu - mieli szczęście przejść przez ten trudny okres lepiej niż wielu innych. Dzięki połączeniu perspektywicznego patrzenia w przyszłość, sumienności i zdrowego rozsądku, napotkaliśmy wiele niepowodzeń i zmartwień, ale jesteśmy na skraju wyjścia z kryzysu mądrzejsi, lepiej przygotowani i bardziej skoncentrowani finansowo niż jeszcze rok temu.

Jako matka siedmiorga dzieci często rozmawiam z nimi o finansach i bezpieczeństwie. To samo robię z naszymi pracownikami. Są to dla mnie ważne sprawy i dla nikogo, kto mnie zna, nie powinno być zaskoczeniem, że każdego dnia możemy skończyć na rozmowie o tym, jakie są "twoje plany emerytalne" lub czy "twoje jajeczko jest bezpieczne".

Nie jest przypadkiem, że po 20 latach działalności jako America's Gold Authority®, nasza firma szybko staje się popularnym wyborem dla tych, którzy chcą zdywersyfikować swoje portfele poprzez IRA z metali szlachetnych. Jesteśmy zaangażowani w badania i rozwój odpowiednich partnerów, produktów i systemów potrzebnych do bycia jednym z najlepszych w tej branży.

Czy Twój portfel jest zdywersyfikowany?

Kiedy analizujesz posiadane aktywa, musisz zastanowić się, na ile zróżnicowany jest naprawdę skład Twojego portfela. Dywersyfikacja jest ważną strategią, którą należy stosować przy konstruowaniu portfela. Może ona pomóc w powiększeniu portfela i zminimalizowaniu ryzyka w sposób, którego być może nie braliśmy pod uwagę, zapewniając nowe obszary potencjalnego wzrostu. Aktywa niepowiązane mogą również stanowić zabezpieczenie przed zmiennością rynku. Oba te czynniki są ważne przy budowaniu portfela i podejmowaniu decyzji dotyczących przyszłości finansowej.

Przy tworzeniu portfela emerytalnego popularnym wyborem jest korzystanie z konta IRA. Chociaż jest to popularne narzędzie emerytalne, wiele kont IRA jest ograniczonych do tradycyjnych aktywów papierowych, takich jak akcje, obligacje i fundusze inwestycyjne. Jeśli chcesz dodać do swojego portfela dodatkowe poziomy dywersyfikacji, powinieneś rozważyć wiele korzyści płynących z samodzielnego zarządzania kontem IRA.

Samodzielnie zarządzane konta IRA mają wiele zalet.

Podczas gdy tradycyjne konta IRA mogą zawierać akcje i obligacje, konta te nie zawierają wielu aktywów, które mogą dodatkowo zdywersyfikować Twój portfel. Oto kilka aktywów, które zazwyczaj nie są uwzględniane na tradycyjnych kontach emerytalnych: metale szlachetne, nieruchomości, prawa wodne, ropa naftowa i gaz ziemny, zwierzęta hodowlane i kryptowaluty. Samodzielnie zarządzane konto IRA może natomiast zawierać te aktywa. I jest wiele powodów, dla których warto to zrobić.

Według Corporate Finance Institute, "aktywa alternatywne" wykazują niską korelację z tradycyjnymi aktywami, w tym akcjami i obligacjami. Forbes podkreślił 23 lutego 2021 r., że samozarządzające się konta IRA mają zalety większej dywersyfikacji i płynności niż tradycyjne konta IRA. Korzyści te mogą być szczególnie wzmocnione przez aktywa takie jak metale szlachetne.

Teraz nadszedł czas, aby rozważyć wykorzystanie samozarządzającego konta IRA do przechowywania metali szlachetnych.

Możliwość zaoferowania naszym klientom usługi, która daje im możliwość ochrony ich oszczędności poprzez rolowanie lub przeniesienie części ich istniejących 401(k)s lub IRA na IRA z metalami szlachetnymi jest czymś, co pozwala nam wykorzystać naszą podstawową wiedzę na temat metali szlachetnych wraz z naszą pasją do ubezpieczeń majątkowych.

Mając na uwadze swoje finanse, nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak można skorzystać z dywersyfikacji w ramach samozarządzającego konta IRA poprzez posiadanie aktywów takich jak metale szlachetne.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsNowe tysiąclecie amerykańskiego zadłużenia2021-09-02W When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu warto spróbować czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do wyboru dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
czy nauczyciel, dobrze jest poprosić o
pomoc2021-08-11Moc ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11