Kiedy osiągamy sukces, osiągamy go razem.

Jako dyrektor generalny nauczyłem się jednej rzeczy: Nasze szanse na sukces są zawsze większe, gdy pracujemy razem. Czy to jako mała grupa pracująca nad pojedynczym projektem, czy jako dział dążący do wspólnego celu, czy też jako cała firma, która każdego dnia stara się lepiej służyć naszym klientom - jako zespół osiągamy większe sukcesy.

Jeśli spojrzysz ostatnio na wiadomości, zobaczysz to samo: wszystko zależy od relacji. Obecnie w centrum uwagi znajduje się sytuacja w Europie Wschodniej, gdzie rynki reagują, a analitycy snują prognozy, podczas gdy reszta świata obserwuje rozwój sytuacji i zastanawia się, co będzie dalej i jak zareagują pozostałe kraje świata. Relacje mają znaczenie.

W U.S. Money Reserve jedna relacja ma znaczenie większe niż wszystkie inne: nasze relacje z klientami. Ponieważ tylko dzięki ścisłej współpracy z klientem jesteśmy w stanie odnieść sukces.

Zaufanie naszych klientów wyróżnia U.S. Money Reserve na tle konkurencji.

Istnieje wiele czynników, które wyróżniają U.S. Money Reserve. Działamy na rynku od ponad 20 lat, wysłaliśmy ponad 3,8 miliona monet do naszych klientów i przeprowadziliśmy ponad 2,3 miliarda dolarów w zaufanych transakcjach. Ale nic z tego nie byłoby możliwe - nic z tego nie miałoby prawdziwego znaczenia - gdyby nie nasi klienci.

Państwa zaufanie do mnie, naszych Account Executives i reszty zespołu U.S. Money Reserve pozwoliło nam rozwinąć się tak bardzo, jak w ciągu ostatnich dwóch dekad. Z kolei ten rozwój pozwolił nam znaleźć nowe i ekscytujące sposoby służenia Państwu, czy to poprzez nasze Centrum Wiedzy, audycje radiowe na żywo, czy też nasz szybko rozwijający się Dział IRA.

Bez Was nic z tego nie byłoby możliwe.

Podobnie jak U.S. Money Reserve, w ciągu ostatnich 20 lat odnotowaliśmy imponujący wzrost wartości złota.

Naszym głównym celem jako firmy nie jest rozwój - jest nim jak najlepsze służenie naszym klientom. Nasz rozwój w ciągu ostatnich 20 lat był wynikiem tych wysiłków i zaufania, jakim obdarzyli nas nasi Klienci. Ale nie tylko my widzimy zyski.

W chwili, gdy piszę te słowa, złoto znajduje się na poziomie ponad 1900 USD za uncję. W październiku 2000 r. cena złota wynosiła nieco poniżej 264 USD/oz. W ciągu nieco ponad 20 lat wartość złota wzrosła o ponad 600%. Pomogło to bystrym nabywcom w powiększeniu ich własnych portfeli metali szlachetnych, budowaniu bardziej komfortowych emerytur i tworzeniu spuścizny, którą można pozostawić przyszłym pokoleniom.

W przeszłości złoto było wykorzystywane jako przechowalnia bogactwa, forma bogactwa pokoleniowego oraz zabezpieczenie przed niektórymi z tych samych czynników rynkowych, których doświadczamy obecnie. I choć nikt nie jest w stanie powiedzieć z całą pewnością, co przyniesie przyszłość dla cen złota, mogę powiedzieć, że będziemy nadal dostarczać Ci spostrzeżeń rynkowych i innych ważnych informacji, abyś mógł podejmować jak najbardziej świadome decyzje dotyczące Twojego portfela.

Dzięki Państwa lojalności oferujemy obecnie więcej usług niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki zaufaniu, jakim nasi klienci obdarzyli U.S. Money Reserve, mogliśmy rozwinąć nie tylko naszą organizację, ale także ofertę. Stale rozwija się nasz dział IRA, który pomaga naszym klientom zdywersyfikować ich portfele emerytalne za pomocą fizycznych metali szlachetnych.

Ponadto, w naszym internetowym Centrum Wiedzy oraz na naszym kanale YouTube stale oferujemy nowe i zaktualizowane raporty specjalne, blogi, filmy i inne materiały. Uruchomiliśmy nawet audycję radiową, w której dwóch byłych dyrektorów Mennicy Amerykańskiej dyskutowało o zadłużeniu naszego kraju i innych ważnych tematach finansowych. Nic z tych rzeczy nie byłoby możliwe bez zaufania Państwa, naszych klientów - zarówno do nas, jak i do siły, jaką daje posiadanie fizycznych metali szlachetnych.

Nasze szanse na sukces, zarówno w biznesie, jak i w życiu, są zawsze większe, gdy pracujemy razem. Patrząc wstecz na ostatnie 20 lat, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co osiągniemy razem w przyszłości.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsJeśli czekasz na rozpoczęcie działań związanych z Twoim portfelem, oto trzy rzeczy, które warto rozważyć.
2022-03-31Dzień podatkowy już prawie nadszedł. Oto, co eksperci mówią, że powinniśmy spodziewać się w tym roku.
2022-03-24Budujesz swój własny "garnek złota"? Nie zapomnij o innych metalach szlachetnych.
2022-03-17Złoto przełamało barierę 2000 USD/oz. Bariera. Czy zmierzamy do nowego maksimum wszech czasów?
2022-03-105 Codzienne nawyki dla finansowego sukcesu2022-03-09Wiosna
to czas nowych początków. Może to dotyczyć także Twoich planów finansowych.
2022-03-03