Nauczyciel czy korepetytor, dobrze jest poprosić o pomoc

Czasami moje dzieci potrzebują pomocy w pracy w szkole. Czasami coś po prostu nie do końca się zgadza, innym razem po prostu chcą, żeby ktoś sprawdził ich pracę lub powiedział im, czy zmierzają we właściwym kierunku. Mówię im dokładnie to samo, co mówię naszym klientom w U.S. Money Reserve: Czy to od siebie, czy od nauczyciela, korepetytora, czy trenera, zawsze zachęcam moje dzieci do poszukiwania dodatkowej wiedzy, która pomoże im podejmować lepsze decyzje.

Szukając pomocy, szukaj renomowanego źródła.

W 2019 roku CNBC i Acorns przeprowadziły ogólnokrajową ankietę dotyczącą zachowań oszczędnościowych Amerykanów w wieku 18 lat i starszych. Zgodnie z ich wynikami, tylko 17% respondentów zarządza swoimi pieniędzmi z pomocą doradcy finansowego. W przypadku respondentów w wieku 65 lat i starszych, liczba ta wzrasta do 31%. Jeśli tak wielu Amerykanów polega na własnej wiedzy i badaniach, jeśli chodzi o zarządzanie pieniędzmi, muszę się zastanowić: Skąd czerpią informacje?

Zbyt często konsumenci dają się złapać na fałszywe informacje lub oszustwa w sieci. Na przykład w maju tego roku Federalna Komisja Handlu opublikowała artykuł, z którego wynika, że w 2021 roku Amerykanie stracili ponad 80 milionów dolarów na oszustwach związanych z kryptowalutami - co stanowi wzrost o prawie 1000% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Oczywiście, nie ma nic złego w zdrowym zainteresowaniu alternatywnymi aktywami - dywersyfikacja portfela jest jednym z wielu powodów, dla których wielu Amerykanów zwraca się do U.S. Money Reserve po swoje metale szlachetne. Ale ważne jest, aby upewnić się, że szukasz informacji we właściwych źródłach i zwracasz się do właściwych ludzi po wskazówki. To jest ten sam powód, dla którego moje dzieci nie proszą nauczyciela matematyki o pomoc w odrobieniu pracy domowej z angielskiego: Mają dostęp do bardziej autorytatywnego źródła informacji.

Podobnie, istnieją doskonałe darmowe zasoby online, które pomogą Ci zbudować własną wiedzę na temat ochrony swojego portfolio.

Często mówię o tym, jak bardzo jestem dumny z naszej obszernej listy darmowych zasobów i informacji, które dostarczamy jako America's Gold Authority®:

  • Bezpłatny zestaw informacyjny o złocie
  • Bezpłatny zestaw informacyjny o złocie IRA
  • Setki pouczających filmów na naszym kanale YouTube
  • Cotygodniowe artykuły na blogu U.S. Money Reserve
  • Biblioteka zasobów z dziesiątkami raportów specjalnych

Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom wyjątkowe i użyteczne treści, ale bycie America's Gold Authority oznacza również, że zdajemy sobie sprawę, iż planowanie przyszłości wykracza daleko poza odkrywanie korzyści płynących z metali szlachetnych.

Aby poszerzyć swoją wiedzę na temat zarządzania majątkiem osobistym i dywersyfikacji, mogą Państwo poszukać dodatkowych źródeł. Na szczęście istnieje wiele darmowych, edukacyjnych źródeł, które można odkryć w akredytowanych instytucjach.

  • Uniwersytet Purdue oferuje darmowe kursy na temat "Planowania bezpiecznej emerytury".
  • Uniwersytet Indiana oferuje darmowy kurs online "Zarządzanie osobistą gotówką i kredytem".
  • Purdue University, Brigham Young University i Missouri State University oferują darmowe kursy na temat finansów osobistych.

Zachęcam również do zbadania lokalnych uniwersytetów i domów kultury, aby zobaczyć, jakie kursy stacjonarne mogą być dostępne dla Ciebie.

Mogą Państwo również zaufać swojemu wyspecjalizowanemu pracownikowi zarządzającemu amerykańskim kontem rezerwy pieniężnej.

Kiedy moje dzieci potrzebują pomocy w nauce, zawsze robię wszystko, co w mojej mocy, aby im pomóc. A jeśli nie jestem najlepszą osobą, by je o to poprosić, wskazuję im właściwy kierunek lub pomagam znaleźć najlepsze źródło lub rozwiązanie. Dokładnie w ten sam sposób każdy kierownik ds. obsługi klienta traktuje naszych klientów i właśnie dlatego nasi klienci czują się komfortowo, powierzając swoje zaufanie U.S. Money Reserve.

Jesteśmy dumni z indywidualnego, spersonalizowanego podejścia. Zbyt często w obecnej erze cyfrowej, zwracamy się do firmy tylko po to, aby zgubić się w zautomatyzowanym systemie komputerowym. Ale nie w U.S. Money Reserve. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby mieć prawdziwego, żywego człowieka, z którym można porozmawiać - kogoś, kto jest zawsze gotowy do wysłuchania konkretnych celów i potrzeb i pomóc w każdy możliwy sposób.

Chcemy być Państwa przewodnikiem w Państwa podróży po metalach szlachetnych. A w przypadku, gdy nie będziemy w stanie odpowiedzieć na pytanie, zawsze postaramy się wskazać Państwu właściwy kierunek. U.S. Money Reserve zawsze będzie tu dla Państwa, gotowa do pomocy. Wszystko, co musisz zrobić, to zapytać.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsA New Millennium of American Debt2021-09-02When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu rozważ wypróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do wyboru dla zrównoważonego
portfela2021-08-18Moc
ustawicznego
kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11Jak
ustawić się na sukces2021-08-05