Wykorzystanie siły w trudnych czasach

Amerykanie są twardzi.

Wielokrotnie udowodniliśmy, że jako naród mamy hart ducha, by przetrwać trudności. Po raz kolejny nasz kraj jest poddawany próbie, ale nie pozwolimy, aby nasz duch został zmiażdżony. To dzięki pomysłowości i wytrwałości Ameryka stała się tym wielkim krajem, którym jest dzisiaj. Ta sama pomysłowość pomoże naszemu krajowi w tym trudnym czasie i w przyszłości.

Z natury jestem osobą proaktywną. W czasach takich jak te ważne jest, abyście Wy również byli. Mamy możliwość wzajemnej ochrony i pomocy w tym niepewnym czasie. Wszyscy możemy być bohaterami, będąc najlepszymi wersjami samych siebie.

Ważne jest, aby zachować spokojną głowę.

Zachować czujność. Bądźcie bezpieczni. Bądźcie poinformowani. Bądź ostrożny i nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka. Ale nie traćcie nadziei. Wyzwania, które stoją przed nami nie będą łatwe, ale wszyscy musimy dołożyć wszelkich starań, aby wytrwać. Ta sytuacja nie będzie trwała wiecznie.

Nie pozwólcie, by kierowała wami panika. Pamiętajcie, że jesteśmy w tym razem i musimy brać się nawzajem pod uwagę w tych krytycznych czasach. Wybory, których dokonujemy w nadchodzących dniach, takie jak to, gdzie idziemy, a nawet co kupujemy w sklepie, mogą mieć znaczący wpływ na innych.

Bądźcie produktywni. Poświęć czas w tych nowych niezwykłych okolicznościach, aby zastanowić się nad tym, za co jesteś wdzięczny. Komunikuj się ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi i sąsiadami. Pomyślcie, jaką wartość możecie dodać do świata. Ci z Was, którzy są mniej zagrożeni, zastanówcie się, co możecie zrobić dla tych, którym grozi więcej.

Pomyślcie, jak zapamięta Was historia.

Na przestrzeni dziejów nadzwyczajne okoliczności stawały przed narodem. Kiedy patrzymy w historię na takie okresy jak II wojna światowa i Wielki Kryzys, widzimy, jak Amerykanie byli w stanie poradzić sobie i pokonać przeciwności. Widzimy historie tragedii, ale także historie triumfu.

O tym okresie w naszej historii będzie się mówiło jeszcze przez wiele lat. Znów będą opowieści o tragedii i triumfie.

Jak będziecie postrzegani przez historyków w przyszłości? Kiedy będą pisane historie o ludziach, którzy się zjednoczyli, historie o tym, jak członkowie społeczeństwa połączyli siły, czy będziecie wśród nich?

Amerykański duch został zbudowany na takie czasy.

Moje myśli i modlitwy są z wami wszystkimi. Wiem, że wszyscy w U.S. Money Reserve myślą o naszych klientach i ich rodzinach. Razem możemy przez to przejść.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsA New Millennium of American Debt2021-09-02When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu rozważ spróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do wyboru dla zrównoważonego portfolio2021-08-18Tutor
lub nauczyciel, dobrze jest poprosić o pomoc2021-08-11Moc
kształcenia ustawicznego dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11