5 powodów, dla których złoto może być dobre dla Twojego planu emerytalnego

Złoto kontynuuje swój silny rok, zamykając drugi miesiąc na zielono. Ta niedawna siła na rynku złota wskazuje na potencjalne zyski dla agresywnych, przedsiębiorczo myślących posiadaczy złota, ale także wspiera ideę, że złoto może być używane jako "ubezpieczenie majątkowe", które pomoże Ci osiągnąć długoterminowe cele finansowe.

Kiedy złoto zostanie włączone do konta IRA Self-Directed Precious Metals IRA, może zaoferować większy spokój ducha i formę finansowej gotowości, która może nie być dostępna w ramach konwencjonalnego planu emerytalnego. Jak? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego złoto może okazać się dobrym dodatkiem do Twojego konta emerytalnego.

Po pierwsze

i najważniejsze, "zł

oto

jest ubezpie

czeniem majątkowym

" - mówi Philip N. Diehl, prezes U.S. Money Reserve i były dyrektor Mennicy Amerykańskiej.

Już teraz kupujesz ubezpieczenie domu, życia i samochodu, aby zabezpieczyć się przed życiową niepewnością i pomóc swojej rodzinie finansowo podnieść się po niespodziewanym wypadku lub chorobie. Czy gdyby mogli Państwo w podobny sposób zabezpieczyć swoją emeryturę, zrobiliby to Państwo?

"Tak jak nie posiadasz domu czy samochodu bez ubezpieczenia, tak nie powinieneś mieć portfela bez złota" - mówi menedżer finansowy Jim Cramer. "Posiadanie złota (...) polega na minimalizowaniu ryzyka".

Złoto

jest w jakiś sposób znaczące od momentu jego pierwszego odkrycia. "Kiedy ludzie szukają przechowywania wartości, zabezpieczenia walutowego, sposobu na ochronę swojego majątku, sięgają po złoto" - mówi CNBC. Dowiedz się więcej o powabie złota i o tym, jak włączenie go do swoich planów emerytalnych może okazać się korzystne. Zapisz się, by otrzymać darmowy i pouczający zestaw informacyjny U.S. Money Reserve's Precious Metals IRA Information Kit już dziś!

#2: Złoto może ograniczyć ryzyko i dać Ci kontrolęMetale szlachetne

, takie jak

złoto, mogą mieć niską lub ujemną korelację z innymi aktywami, takimi jak akcje i inne aktywa papierowe. Złoto może pomóc zrównoważyć wyniki Twojego portfela, zmniejszając tym samym zmienność i ryzyko.

"Ponieważ ceny złota generalnie poruszają się w przeciwnym kierunku niż aktywa papierowe, dodanie złotego konta IRA do portfela emerytalnego stanowi polisę ubezpieczeniową... to zrównoważone podejście wygładza ryzyko" - sugeruje Edmund C. Moy, 38. dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych.

Co ważniejsze jednak, złoto i srebro przechowywane w ramach Self-Directed Precious Metals IRA nie podlega złemu zarządzaniu innych, takich jak rządy stanowe i lokalne.

Weźmy na przykład palące problemy emerytalne w Ameryce. W Dallas, fundusz dla emerytowanych policjantów i strażaków jest niedofinansowany na kwotę 5 miliardów dolarów, donosi The Washington Post. To spojrzenie tylko na jedno miasto w jednym stanie. W sierpniu ubiegłego roku, Financial Times podał, że emerytury firm z indeksu S&P 1500 były niedofinansowane na 562 miliardy dolarów.

Problemy z emeryturami utrzymują się również na poziomie krajowym, a Social Security stoi na chwiejnym gruncie. Od 2010 roku, Social Security wypłaca więcej pieniędzy niż pobiera z podatków i w 2019 roku będzie musiał polegać na swoim funduszu powierniczym, aby nadążyć z wypłatą świadczeń, donosi Nasdaq. Jeśli Kongres nie podejmie działań, Fundusz Powierniczy zostanie wyczerpany do 2034 roku i szacuje się, że 88 milionów osób korzystających z Social Security może stanąć w obliczu obniżenia świadczeń nawet o 21%. Dla niektórych emerytów taka redukcja może okazać się druzgocąca.

Kiedy planujesz swoją emeryturę za pomocą Samodzielnego Konta IRA dla Metali Szlachetnych, Twoja przyszłość finansowa nie jest w rękach Kongresu i nie podlega ograniczeniom budżetu państwa lub kaprysom członków zarządu Twojej firmy. Ten rodzaj konta IRA jest samodzielnie zarządzany, co oznacza, że to Ty kontrolujesz swoje zyski, straty i stopień ryzyka - nikt inny.

Tradycyjne

konta IRA składają się przede wszystkim z wybranej grupy akcji, obligacji i funduszy inwestycyjnych, z których wszystkie są podatne na problemy gospodarki. Kiedy gospodarka zaczyna się pogarszać, wiele kont IRA również. Te same czynniki, które osłabiają tradycyjne konta IRA, mogą mieć odwrotny wpływ na metale szlachetne, ponieważ popyt na złoto i srebro, jako bezpieczną przystań, wzrasta w okresach spowolnienia gospodarczego.

Dla przykładu, spójrzmy na przewidywane wyniki rynku akcji w 2017 roku w porównaniu do złota. "Strategowie przewidują, że indeks giełdowy Standard & Poor's 500 zyska średnio 4 procent w 2017 roku - jest to najniższy oczekiwany roczny zysk dla rynku akcji od 2005 roku" - donosi Bespoke Investment Group za pośrednictwem The Washington Post.

Prognoza dla cen złota wydaje się jednak bardziej korzystna. Firma doradztwa finansowego INTL FCStone widzi dla złota całoroczny przedział od 1.050 do 1.400 dolarów.

Jak

donosi Kitco, metal szlachetny już teraz "wzrósł o ponad 9 procent od początku roku", a "ciągłe globalne ryzyko geopolityczne powinno nadal napędzać ceny.

"

"

Dane historyczne pokazują, że złoto przyniosło pozytywne zyski w 12 z ostatnich 15 lat" - donosi The Economic Times. Według Światowej Rady Złota (WGC), zwroty ze złota nie tylko były pozytywne w różnych okresach czasu, ale przewyższały krótkoterminowe obligacje, podstawowe aktywa w niektórych konwencjonalnych kontach emerytalnych. Od kwietnia 2016 roku, średni zwrot z złota przewyższył zwrot z 3-miesięcznych obligacji rządowych o prawie 8 procent, mówi WGC.

#4: To przychodzi ze spokojem umysłu fizycznego aktywaKonwencjonalne

plany emerytalne mogą dać Ci możliwość ulokowania pieniędzy w aktywa, które niekoniecznie możesz zobaczyć lub dotknąć, w tym fundusze inwestycyjne, akcje i ETF-y. Z drugiej strony, Samodzielne Konto IRA z Metalami Szlachetnymi pozwala Ci ulokować Twoje ciężko zarobione oszczędności w namacalnym aktywie, jakim jest fizyczne złoto.

Fizyczne aktywa, takie jak nieruchomości i złoto, "często stanowią zabezpieczenie dla osób, które uważają, że ulokowanie wszystkich oszczędności emerytalnych na giełdzie może być zbyt ryzykowne" - mówi Nate Hare, certyfikowany specjalista w zakresie usług IRA.

Na szczęście, kiedy kupujesz fizyczne złoto poprzez IRA, nie musisz się martwić o podejmowanie dodatkowych kroków w celu jego przechowywania, zabezpieczenia i ochrony. IRS wymaga, aby wszelkie fizyczne metale szlachetne zakupione za pośrednictwem IRA były przechowywane w zatwierdzonym depozycie zewnętrznym i poza siedzibą firmy.

"Monety zatwierdzone do użytku w IRA muszą być przechowywane przez powiernika IRA," dodaje Diehl, a nie w Twoim domu.

Kiedy zdecydujesz się chronić swoją emeryturę za pomocą Samodzielnego Konta IRA z Metalami Szlachetnymi, zyskasz spokój ducha, który może być zapewniony tylko dzięki aktywom fizycznym.

#5: Niepewność to pewnośćNie

bez

powodu złoto jest znane jako bezpieczna przystań, standard bogactwa i zabezpieczenie przed katastrofą. Raz po raz udowadniało, że jest schronieniem dla wymagających posiadaczy bogactwa w czasach zawirowań gospodarczych. Choćby nie wiem jak się starali prognostycy i analitycy, nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. To, jak zmieni się polityka gospodarcza, stawki podatkowe, przywódcy, stosunki międzynarodowe, a nawet wartość dolara w ciągu następnej dekady, jest zgadywanką każdego.

W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych aktywów, metale szlachetne od stuleci są magazynem bogactwa. Samodzielnie zarządzane konta IRA pozwalają na szeroki zakres opcji portfela i dają możliwość dywersyfikacji daleko poza granice konwencjonalnego konta emerytalnego. Biorąc pod uwagę dzisiejszy niestabilny i niepewny klimat ekonomiczny, podjęcie strategicznych kroków w celu zachowania oszczędności życia jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

Jeśli są Państwo gotowi podjąć praktyczne podejście do swojej emerytury, proszę zadzwonić pod numer 1-844-307-1589

i dowiedzieć się więcej o programie U.S. Money Reserve's Gold Standard IRA już dziś. Osoby odpowiedzialne za prowadzenie kont IRA chętnie wyjaśnią, w jaki sposób program Self-Directed Precious Metals IRA może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele finansowe. Zadzwoń do U.S. Money Reserve i już dziś nie martw się o jutro! niepewność ekonomicznaIRA planowanie emerytalneShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsHave You Seen the All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Wybierając swoje wybory dla zrównoważonego portfela2021-08-18Wypełniłeś
swoje 401(k) Składki emerytalne. Co teraz?
2021-08-13Moc ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11Jak
chronić swoje plany emerytalne przed inflacją2021-08-06Dlaczego
wyznaczanie celów finansowych jest ważne


?


Powrót do szkoły z amerykańską rezerwą pieniężną2021-08-04