Od wiedzy ekspertów do skarbców - czego klienci mogą oczekiwać od inwestycji w złoto

Spojrzenie na to, czego klienci mogą oczekiwać od tego zaufanego dealera złota, w tym na ich skarbce złota, autorstwa gościa bloga, Tima Mitchella.

Kiedy po raz pierwszy skontaktujesz się z Gold Investments, natychmiast zauważysz, że każdy członek zespołu jest nie tylko niezwykle kompetentny, ale również przyjazny i przystępny.

Gold Investments handluje metalami szlachetnymi od ponad 30 lat, co czyni go jednym z najstarszych dealerów kruszców.

Założone przez Mike'a Temple'a, Gold Investments do dziś pozostaje firmą rodzinną i zachowało wielu ze swoich pierwszych klientów. Jest to niesamowite osiągnięcie, biorąc pod uwagę, jak konkurencyjny jest rynek, na którym działa. Dealer cieszy się godną pozazdroszczenia reputacją dzięki osobistym i wysokiej jakości usługom.

 

Dogodnie zlokalizowane biura

Po zarezerwowaniu spotkania, klienci przybywający do dogodnie zlokalizowanych biur Gold Investments obok Leadenhall Market w City są zapraszani na kawę lub herbatę, gdzie czeka na nich ciepłe powitanie.

W miłej atmosferze, każdy członek zespołu poświęca czas na wysłuchanie celów i zamierzeń inwestycyjnych klienta. Pracownicy Gold Investments - czerpiąc ze swojego bogatego doświadczenia - są w stanie nakreślić opcje dotyczące złota.

Jak wyjaśnia menedżer ds. sprzedaży i marketingu, Oliver Temple, taktyka twardej sprzedaży nigdy nie jest stosowana.

"Widzimy siebie bardziej jako bank wiedzy. Chcemy znaleźć najlepsze opcje złota dla naszych klientów, niezależnie od ich budżetu. Niektórzy dealerzy złota mogą sprawiać wrażenie agresywnych, ale to nie jest nasza droga. Jest to prawdopodobnie jeden z głównych powodów, dla których odnieśliśmy taki sukces na przestrzeni lat."

złoto

Ceny złota

Ceny złota ostatnio pną się w górę, prawdopodobnie w odpowiedzi na wydarzenia gospodarcze na świecie, o których pisał wcześniej pan Temple.

Metal szlachetny jest często postrzegany jako bezpieczna przystań podczas trudności gospodarczych, a złoto znów staje się bardziej atrakcyjne dla inwestorów.

 

Krypty kruszców

Magazyny Gold Investments są warte odwiedzenia same w sobie. Kruszce są bezpiecznie przechowywane w Silver Vaults na Chancery Lane.

Historia Silver Vaults sięga roku 1885, kiedy to była znana jako Chancery Lane Safe Deposit Company. Była to jedna z pierwszych firm w Anglii oferujących publicznie skrytki depozytowe. Mimo, że podczas II Wojny Światowej bomba zniszczyła budynek nad nim, skarbce pozostały nietknięte.

Dziś, oprócz skarbców, znajduje się tu fascynujący podziemny rynek, na którym handluje się głównie srebrnymi antykami. Każdy może zwiedzać za darmo, a atmosfera jest niezwykle przyjazna.

Krypty są nadal chronione przez całą dobę, ale strażnicy zrezygnowali z kordelasów, które mieli w czasach wiktoriańskich!

Zrozumienie klientów

Gold Investments jest pierwszą firmą na rynku od wielu innowacji. Wyjaśnia Oliver Temple:

"Ponieważ rozumiemy i dbamy o potrzeby naszych klientów, jako pierwsi wdrożyliśmy na naszej stronie internetowej wycenę na żywo, a także oferujemy udogodnienia umożliwiające sprzedaż złota online. Obecnie pracujemy nad kolejnymi innowacjami, którymi jesteśmy bardzo podekscytowani."

Oliver Temple regularnie dzieli się również swoją wiedzą na blogu Gold Investments. Istnieje również Gold Club, gdzie każdy może być informowany o rynkach złota i otrzymywać specjalne oferty.

 

Nie wszyscy dealerzy złota są tacy sami

Oczywiste jest, że nie wszyscy dealerzy złota są tacy sami. Z pewnością głównym powodem, dla którego Gold Investments posiada tak lojalną bazę klientów, jest fakt, że raz po raz można im zaufać. Na tak konkurencyjnym rynku jest to godne pochwały.