10 powodów, dla których można zaufać amerykańskiej rezerwie pieniężnej

Kiedy decydujesz się na zakup metali szlachetnych jako środka ochrony swojego bogactwa, stajesz się częścią tradycji, która sięga wielu tysiącleci. Dołączasz do takich osób jak król Krezus z Lidii, który wybił pierwsze złote monety około 550 roku p.n.e., oraz George Soros, inwestor miliarder, który sprzedał prawie 40% swoich długich opcji na akcje, aby przenieść swoją uwagę na złoto na początku 2016 roku - dwóch mężczyzn, oddzielonych od siebie o prawie 3000 lat, połączonych wspólnym zrozumieniem i uznaniem dla złota.

W 2001 roku na takim uznaniu weterani rynku złota założyli Amerykańską Rezerwę Pieniężną. Ich celem było zapewnienie kupującym metale szlachetne niezrównanego doświadczenia w obsłudze klienta, swobodnej i nieskrępowanej wiedzy o rynku oraz godnych zaufania wskazówek. Dziś U.S. Money Reserve nadal trzyma się tych fundamentalnych przekonań i oferuje klientom jeszcze więcej powodów, aby zaufać ich produktom i usługom, wyszczególnionym poniżej.

Powody, dla których warto zaufać U.S. Money Reserve#1

: Jedyna firma zajmująca się złotem prowadzona przez byłego dyrektora Mennicy AmerykańskiejPhilip

N. Diehl pełni funkcję prezesa U.S. Money Reserve od 2014 roku. Wcześniej został mianowany 35. dyrektorem Mennicy Stanów Zjednoczonych i szefem personelu Departamentu Skarbu USA. Diehl jest szanowanym autorytetem w dziedzinie posiadania metali szlachetnych i jest jednym z najbardziej wpływowych luminarzy Ameryki.

Na pytanie, dlaczego wybrał USMR zamiast innej firmy zajmującej się metalami szlachetnymi, Diehl odpowiedział następująco: "Wiem, jak wygląda głębokie zaangażowanie w sprawy klientów i miałem wyjątkową okazję być świadkiem tego samego kalibru zaangażowania, które ma miejsce w U.S. Money Reserve... Poznałem większość naszych konkurentów. Mogę zapewnić, że żaden z nich nie dorównuje naszej firmie w podejmowaniu dodatkowych działań, aby upewnić się, że nasi klienci są zadowoleni z prowadzenia z nami interesów.

"

#2: Przyznana ocena "AAA" BCA za godne zaufania i etyczne praktyki biznesowe

Business

Consumer Alliance, lub BCA, zapewnia bezpłatne usługi dla konsumentów, aby dowiedzieć się wszystkiego, co powinni wiedzieć przed dokonaniem zakupu

w danej firmie.

BCA monitoruje skargi, trendy w branży oraz kompetencje firm. BCA przyznało U.S. Money Reserve ocenę AAA, najwyższą dostępną ocenę literową, aby pomóc opinii publicznej rozpoznać U.S. Money Reserve jako firmę renomowaną, wiarygodną i godną zaufania.

U.S. Money Reserve jest również stowarzyszona i uznawana przez wiele innych wybitnych organizacji, w tym American Numismatic Association, Industry Council for Tangible Assets, Professional Coin Grading Service oraz Texas Numismatics Association, Inc.

#3: Ponad pół miliona klientów zaufało U.S. Money ReserveOd

2001 roku U.S. Money Reserve obsłużyła ponad 500 000 klientów. Chociaż firma stała się znana jako jeden z największych w kraju dystrybutorów monet emitowanych przez rząd, doświadczenie, które otrzymujesz w U.S. Money Reserve nie jest tym, czego mógłbyś się spodziewać po tak dużej organizacji. Celem USMR jest nawiązanie długotrwałej relacji z każdym dzwoniącym lub odwiedzającym stronę internetową, a relacja ta jest widoczna w głosach dzisiejszych klientów. Emerytowany podpułkownik Rudolph J. powiedział o swoim doświadczeniu:

"Ze wszystkich moich lat zaangażowania w kupno złota, to tylko stało się lepsze w mojej wierze w firmę, U.S. Money Reserve. To firma, z którą prowadzę interesy i nie widzę możliwości robienia interesów z nikim innym. Są godni zaufania i zawsze robili to, co do nich należało. "

#4: Ponad miliard dolarów monet wysłanych do zadowolonych klientówDo

tej pory U

.S. Money Reserve wysłała swoim klientom ponad dwa miliony monet o wartości ponad miliarda dolarów w wartości detalicznej

.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, śledzone i gwarantowane - bez pośredników i bez czekania. Zakupy są zazwyczaj wysyłane bezpośrednio z bezpiecznego skarbca U.S. Money Reserve w ciągu pięciu dni roboczych lub krócej.

#5: Każdy zakwalifikowany zakup jest chronionyDążąc

do

zapewnienia nieporównywalnego poziomu obsługi klienta, U.S. Money Reserve oferuje unikalną gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będą Państwo zadowoleni z zamówienia lub po prostu zmienią zdanie, mogą Państwo zwrócić zakupioną certyfikowaną monetę w ciągu 30 dni od daty zakupu w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy, pod warunkiem, że moneta zostanie zwrócona w oryginalnym stanie i pozostanie zapieczętowana w swoim opakowaniu.*#6

: Monety są autoryzowane przez

Kongres U.

U

.S.

Money Reserve specjalizuje się w monetach produkowanych w Mennicy Stanów Zjednoczonych lub w prestiżowej Perth Mint, która jest jedną z najbardziej uznanych i zaufanych firm w dziedzinie produkcji monet emitowanych przez rząd. Dzięki pełnemu poparciu rządu Stanów Zjednoczonych dla zawartości złota, wagi i czystości, wybór monet U.S. Money Reserve jest praktycznie niezrównany.

#7: Twoje cele finansowe i edukacja w zakresie metali szlachetnych są priorytetemKiedy

dzwonisz do U.S. Money Reserve, otrzymujesz indywidualną konsultację, a nie informację o sprzedaży. Po tym, jak Judd L. zadzwonił z Kanady, podzielił się następującą opinią:

"Czułem się bardzo komfortowo, kupując moje złoto, srebro i platynę od U.S. Money Reserve... Nie spieszą się, żeby wysiąść z telefonu. Nie spieszą się z szybką sprzedażą i to właśnie uważam za wyjątkowe w U.S. Money Reserve. Nie pomyślałbym o żadnej innej firmie, z którą mógłbym mieć do czynienia. "

Rozmowa

rozpoczyna się od dogłębnej, bezpłatnej konsultacji dotyczącej Państwa celów finansowych i celów długoterminowych. Niezależnie od tego, czy są Państwo nowicjuszami na rynku metali szlachetnych, czy też doświadczonymi nabywcami, weterani rynku złota z U.S. Money Reserve poświęcają czas na indywidualną pracę z Państwem, aby pomóc Państwu w wyborze odpowiednich monet do Państwa portfela. Nigdy nie ma presji, by dokonać zakupu, a jeśli nie jesteś gotowy, by podnieść słuchawkę, to nic nie szkodzi. Skorzystaj z darmowego zestawu złota U.S. Money Reserve. Zawiera on kompleksowy przewodnik po metalach szlachetnych, wartościowe strategie dywersyfikacji oraz dodatkowe pomocne zasoby do kupowania złota - wszystko to bez żadnych kosztów.

#

8: Twoja społeczność jest społecznością

U.S. Money ReserveU

.S. Money Reserve rozumie, jak metale szlachetne mogą być wykorzystywane do długoterminowego zabezpieczania majątku i na tym często się koncentrujemy - na przyszłości, ale rozumiemy też znaczenie kultywowania teraźniejszości i honorowania przeszłości.

W związku z tym U.S. Money Reserve udziela się, przekazując część sprzedaży metali szlachetnych organizacjom charytatywnym w całej Ameryce, zarówno dużym, jak i małym. U.S. Money Reserve połączyła również siły z U.S. Navy Memorial Foundation, a dochód z każdej monety "Pearl Harbor" przeznacza na budowę pomnika samotnego marynarza w Pearl Harbor.

#9: Obecni klienci polecają U.S. Money Reserve przyjaciołom i rodzinieWiemy

,

że nasze najpotężniejsze aktywa nie siedzą w skarbcu - zawożą dzieci do szkoły, gotują dzisiejszy obiad i służą temu wspaniałemu narodowi za granicą. Tak jak nasi obecni klienci są dla nas najważniejsi, tak samo ich przyjaciele i rodzina, dlatego tak cenne są polecenia, takie jak te od Williama W.:

"Mam bardzo dobre doświadczenia i mam innych członków rodziny i przyjaciół, którzy korzystają z was i mają same dobre doświadczenia. Dziękuję bardzo za umożliwienie nam tego. "

#10: Pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenieKiedy

zadzwonisz do U.S. Money Reserve, porozmawiasz z Account Executive z doświadczeniem zawodowym, który pomoże Ci dokonać wyboru. Pracownicy U.S. Money Reserve są szkoleni przez czołowe umysły w branży metali szlachetnych i mogą Państwo spać spokojnie, wiedząc, że poświęcą czas na wyjaśnienie ważnych szczegółów związanych z zakupem rządowego środka płatniczego.

"Zawsze będę kupował złoto od tej firmy" - mówi William z CAY

Słyszeliście od rzeczywistych klientów U.S. Money Reserve. Sprawdziłeś referencje, przynależność i wartości U.S. Money Reserve. Możesz zaufać U.S. Money Reserve, firmie, którą tak wielu klientów wyznaje, że wraca do niej raz po raz, aby zaspokoić swoje potrzeby w zakresie metali szlachetnych. Zadzwoń pod numer 1-844-307-1589

i skorzystaj z jednej z unikalnych konsultacji majątkowych U.S. Money Reserve już dziś. To może być właściwy moment, by kupić złoto i wziąć udział w tradycji sięgającej ponad 2000 lat.

* Przyjmujemy zwrot każdej certyfikowanej monety (monet) w ciągu 30 dni od daty zakupu i zapewniamy pełny zwrot pieniędzy, z wyłączeniem kosztów wysyłki, obsługi i ubezpieczenia, pod warunkiem, że certyfikowana moneta jest w oryginalnym stanie i pozostaje w zapieczętowanym opakowaniu. Certyfikowane monety zwrócone po 30 dniach od daty zakupu mogą zostać zwrócone w wysokości aktualnej wartości rynkowej monety lub pierwotnej ceny zakupu monety pomniejszonej o 20% opłatę za ponowne złożenie zamówienia. Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku zakupu kruszcu, chyba że w konkretnym ogłoszeniu podano inaczej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotu lub likwidacji naszych towarów, skontaktuj się z naszym Działem Relacji z Klientami pod numerem 1-855-560-5118. Ta polityka zwrotu może ulec zmianie bez uprzedzenia, według uznania firmy.

kupowanie złotaDiehlgold marketU.S. MintShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsA New Millennium of American Debt2021-09-02When
it Comes
to
Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu rozważ spróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do wyboru dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
czy nauczyciel, dobrze jest poprosić o pomoc2021-08-11Moc
kształcenia ustawicznego dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11