Dlaczego tak wielu Amerykanów sięga po złoto [VIDEO]

Uzyskaj dostęp do naszej ekskluzywnej Konferencji o Złocie, prowadzonej przez Ricka Chambersa, której przewodniczyć będzie Prezes U.S. Money Reserve i były Dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych, Philip N. Diehl. Dowiesz się, dlaczego tak wielu Amerykanów kupuje złoto, jak może ono pomóc chronić Twój majątek, a nawet usłyszysz referencje od legendy NASCAR i klienta USMR, Richarda Petty. Po obejrzeniu zadzwoń pod numer 1 (844) 307-1589, aby samemu skorzystać z tych korzyści.

Ten program jest płatną reklamą U.S. Money Reserve, firmy nie powiązanej z rządem USA ani Mennicą Amerykańską. Rynki monet i kruszców są nieuregulowane. Ceny mogą rosnąć lub spadać, więc zakup tych przedmiotów wiąże się z pewnym ryzykiem. Dotychczasowe wyniki monet lub rynku nie mogą stanowić podstawy do przewidywania przyszłych wyników. Oferty są nieważne tam, gdzie jest to zabronione. Poglądy i opinie wyrażone w tym programie są poglądami reklamodawcy, a nie poglądami tej stacji lub sieci, jej zarządu lub właściciela.

W dzisiejszej niepewnej gospodarce, liczba przejęć przez banki jest alarmująco wysoka, a rekordowa liczba Amerykanów zobaczyła, że ich oszczędności życia zostały wymazane. Istnieje jednak sposób, w jaki możesz pomóc chronić finansową przyszłość swoją i swojej rodziny. W ciągu następnej pół godziny pokażemy Ci, w jaki sposób miliony Amerykanów, takich jak Ty, chronią i powiększają swoje aktywa finansowe nawet w niepewnych ekonomicznie czasach, posiadając fizyczne monety z litego złota Rządu Stanów Zjednoczonych, przechowywane wcześniej w Mennicy Amerykańskiej w West Point. Złoto udowodniło raz po raz, że jest jednym z najbardziej niezawodnych i dochodowych aktywów na świecie.

Brad Castillo

: To było $50,000 w 2001 roku w złocie.

Gospodarzu:

Zgadza się.

Brad Castillo:

Gdybyś kupił te 50 000 dolarów w 2001 roku w złocie, byłyby one teraz warte ponad pięć razy więcej niż ich pierwotna wartość.

Gospodarz:

Poważnie?

Brad Castillo

: 250,000 dolarów

: To jest niesamowite.

Brad Castillo

: Pokażę ci jednak coś innego.

Gospodarz:

Jeszcze więcej, jeszcze więcej przed nami.

Brad Castillo:

Strażniku, przynieś gotówkę.

Gospodarzu:

Zaczynamy.

Brad Castillo:

Oto wspaniały przykład potęgi złota.

Gospodarz

: Dobrze.

Brad Castillo

: Jeśli ceny złota osiągnęłyby poziom 2600 dolarów za uncję, te 50 tysięcy dolarów kupionych w 2001 roku mogłoby być warte pół miliona dolarów w gotówce.

Narrator:

W ciągu następnej pół godziny otrzymasz ekskluzywny dostęp do prywatnej konferencji na temat złota, w której udział wezmą najlepsi krajowi eksperci w tej dziedzinie.

Philip N. Diehl:

Przez sześć lat kierowałem Mennicą Amerykańską, największym producentem i sprzedawcą złotych monet na świecie. Ludzie, którzy posiadają złoto, zarabiają pieniądze.

Narrator

: Dowiesz się cennych spostrzeżeń na temat posiadania złota od naszego głównego mówcy, byłego szefa sztabu Departamentu Skarbu Stanów Zjednoczonych i byłego 35. dyrektora Mennicy Stanów Zjednoczonych, Philipa N. Diehla. Siedmiokrotny mistrz NASCAR, Richard Petty, wyjaśnia, w jaki sposób złote monety rządu Stanów Zjednoczonych pomagają zabezpieczyć finansową przyszłość jego rodziny. Dowiesz się, dlaczego nigdy nie było lepszego momentu na zakup złotych monet rządu Stanów Zjednoczonych autoryzowanych przez Kongres i jak złoto może chronić Twoją finansową przyszłość nawet w obliczu masowego krachu gospodarczego. Pokażemy Ci, w jaki sposób złote monety o wartości 50 000 $ mogą stać się warte 250 000 $. Eksperci przewidują, że w najbliższych latach ceny złota mogą się podwoić. Przy obecnych cenach, teraz jest czas na zakup. Nasz gospodarz programu jest nagrodzonym Emmy dziennikarzem, który od ponad 20 lat relacjonuje największe wydarzenia na świecie. Jako reporter jednego z najbardziej oglądanych programów informacyjnych w kraju, był na pierwszej linii frontu niektórych z najważniejszych historii gospodarczych kraju.

Gospodarz:

Jestem tutaj, w światowej centrali, i otrzymałem wyłączny dostęp do relacji z ich dorocznej Konferencji Złotniczej, którą prowadzi były szef personelu Departamentu Skarbu USA i 35. dyrektor mennicy USA, Philip N. Diehl. Jest to wielki zaszczyt, ponieważ jestem jedynym dziennikarzem, który został wpuszczony na tę konferencję na zaproszenie, aby spotkać się z byłym dyrektorem Diehlem i jego sztabem najlepszych ekspertów w branży złota, aby przedyskutować nie tylko obecny stan gospodarki, ale także znaczenie posiadania fizycznego złota.

Narrator:

Zaledwie kilka lat temu, przeciętny Amerykanin stracił ponad jedną trzecią swoich oszczędności całego życia w czasie krótszym niż jeden rok. Wielu ekspertów przewiduje, że kolejny krach rynkowy jest już na horyzoncie. Złoto jest jednym z najbardziej niezawodnych i zyskownych aktywów na świecie, dlatego wszyscy Amerykanie powinni posiadać złoto już teraz.

Philip N. Diehl:

Ludzie, którzy posiadają złoto, zarobili pieniądze.

Narrator:

Przy obecnych cenach, nigdy nie było lepszego momentu na zakup złotych monet rządu Stanów Zjednoczonych, autoryzowanych przez Kongres, aby chronić swoją przyszłość finansową nawet w obliczu ogromnego krachu gospodarczego.

Eksperci przewidują, że ceny złota mogą się podwoić w przyszłości. Przy obecnych cenach złota, nigdy nie było lepszego momentu na zakup. Jest to jedna z najlepszych ofert złota dostępnych gdziekolwiek po niskiej cenie za monetę, jaką widzisz na swoim ekranie. Złoto jest w ruchu.

Richard Petty:

Złoto to solidny interes. Zdecydowałem, że mogę w to wejść, póki cena jest jeszcze niska.

Narrator:

Miliony Amerykanów, tak jak Ty, chronią i powiększają swoje aktywa finansowe nawet w niepewnych ekonomicznie czasach, posiadając fizyczne, solidne złote monety rządu USA z Mennicy Amerykańskiej, autoryzowane przez Kongres.

Philip N. Diehl:

Teraz jest świetny czas na zakup złotych monet rządu USA.

Narrator:

Złoto podrożało aż o 266% w ciągu ostatnich 10 lat. W rezultacie miliony Amerykanów podwoiły, potroiły, a nawet poczwórnie zwiększyły wartość swoich pieniędzy. Złoto ma długą i sprawdzoną historię jako bezpieczna przystań dla tych, którzy chcą chronić swoje aktywa.

Richard Petty:

Widzisz te papierowe pieniądze? Za 100 lat, już dawno ich nie będzie. Złoto nigdy nie zniknie. To daje mi poczucie bezpieczeństwa.

Gospodarzu:

Jestem teraz w sercu jednego z najbardziej ruchliwych centrów złota w kraju. Jak widzicie za mną, sala jest pełna. Teraz z niecierpliwością czekają, aż były dyrektor Mennicy Amerykańskiej przemówi do swoich pracowników zarówno na temat stanu gospodarki, jak i znaczenia posiadania złota. Nie ma wątpliwości, że Philip N. Diehl jest idealną osobą, by mówić o tych sprawach.

Narrator

: Philip N. Diehl służył jako dyrektor sztabu w Komisji Finansów Senatu Stanów Zjednoczonych. Był szefem personelu Sekretarza Skarbu USA. Został mianowany przez prezydenta 35-tym dyrektorem Mennicy Amerykańskiej. Na mocy ustawy Kongresu stworzył najbardziej udany program monet w kraju, 50-stanową ćwierćdolarówkę i platynową monetę kruszcową American Eagle. Philip N. Diehl jest jednym z największych na świecie ekspertów w dziedzinie złotych monet.

Kupuj solidne złote monety rządu Stanów Zjednoczonych autoryzowane przez Kongres. Ceny złota mogą już nigdy nie być tak niskie. Nie przegap tego. Złoto jest w ruchu. Zadzwoń do U.S. Money Reserve już teraz. Linie telefoniczne są otwarte, a miliony dolarów zostały już wysłane. Złoto było tak wysokie jak $1,900 za uncję. Wróciło do poziomu 1200 dolarów za uncję. Nie czekajcie ani chwili dłużej. Teraz jest czas, aby zablokować swoje zamówienie na złoto, zanim cena wróci do góry.

Jeśli zwlekałeś z wejściem na rynek złota, teraz masz szansę stać się posiadaczem złotych monet emitowanych przez rząd Stanów Zjednoczonych, wycenionych po kosztach, bez marży dealera. Jest to jedna z najlepszych ofert złota dostępnych gdziekolwiek, w tak niskiej cenie za monetę, jaką widzisz na swoim ekranie. Być może już nigdy nie będzie innej okazji do zakupu na tych poziomach. Zadzwoń do U.S. Money Reserve już dziś pod numer widoczny na ekranie. Poproś o rozmowę z menedżerem konta już teraz, by zapewnić Ci konsultację jeden na jeden. Zadzwoń teraz i otrzymaj swój zestaw informacji o złocie zupełnie za darmo. Nie zapomnij zapytać o nasze rządowe pakiety złota o wartości $1,000, $5,000, $10,000, $20,000, $30,000, $40,000, a nawet $50,000. Dla wymagających klientów możemy poczynić specjalne ustalenia dotyczące złota o wartości 1 miliona, 5 milionów i 10 milionów dolarów, które zostanie dostarczone do Twojego banku, biura lub zewnętrznego skarbca. Skorzystaj z najlepszej od lat ceny złota. Przy cenie o 37% niższej od rekordowej, może już nigdy nie być kolejnej okazji do zakupu na tym poziomie. Nie zapomnij zapytać o złote monety z certyfikatem rządu Stanów Zjednoczonych, które również są dostępne.

Rynek złota jest w ciągłym ruchu, a Ty nie chcesz przegapić tej okazji. Jest to jedna z najlepszych ofert złota dostępnych gdziekolwiek, w tak niskiej cenie za monetę, jaką widzisz na swoim ekranie. Złoto jest w ruchu. The U.S. Money Reserve jest jednym z największych i najbardziej niezawodnych dystrybutorów złota w kraju. Złoto jest w drodze. Nie przegap tego. Zadzwoń teraz pod numer podany na ekranie, aby zablokować swoje zamówienie.

Richard Petty:

Zadzwoń do nich już dziś i zacznij posiadać twarde aktywo - złote monety rządu USA.

Gospodarzu:

To ciekawe, że ludzie są uczeni, że ważne jest, aby oszczędzać swoje dolary. Ale jeśli spojrzymy na tradycyjne metody oszczędzania pieniędzy w banku lub innej instytucji, to nasze pieniądze tracą na wartości każdego dnia. Pozwólcie, że wyjaśnię dlaczego. Od wieków najpotężniejsze gospodarki świata używały złota jako standardu dla naszych pieniędzy. Złoto było skończone, a w Ameryce wartość dolara rzeczywiście coś znaczyła. Ale dla Amerykanów to wszystko zmieniło się w 1971 roku. Zrozum, że jest to bardzo ważny rok, który miał wpływ na Ciebie i Twoje pieniądze, ponieważ w '71 roku prezydent Nixon wycofał nas ze standardu złota, który polegał na tym, że rezerwy złota wspierały wartość dolara amerykańskiego. W tym momencie dolar stał się walutą, która nie miała już oparcia w standardzie złota. Stworzyło to nieograniczony kredyt. Zasadniczo była to licencja na drukowanie pieniędzy. Ta praktyka drukowania pieniędzy, nieograniczonego wydawania ich bez względu na wszystko, miała kosztowny wpływ na wasze konta bankowe, poważnie osłabiając wartość waszego dolara.

Przyjrzyjmy się, jak to wpływa na Was na co dzień. Kiedy wartość dolara spada, ceny idą w górę. To jest tak proste. Inflacja oznacza wyższe ceny benzyny, wyższe ceny żywności, słabnącą gospodarkę, utratę pracy. To się ciągnie i ciągnie. Pomyśl o tym, że w 1975 r., zaledwie kilka lat po tym, jak przestaliśmy być częścią standardu złota, samochód kosztował około 4000 dolarów. Teraz podobny samochód będzie cię kosztował 30 000 dolarów. To jest inflacja spowodowana przez osłabionego i zdewaluowanego dolara. To nawet nie jest najgorsze. Dom w '75 roku kosztował średnio około $39,000. Ten sam dom teraz, 300.000 dolarów lub więcej. Gaz, gaz w '75, 44 centy za galon. W rzeczywistości wartość dolara pogarsza się, ponieważ obecnie obowiązujący system pozwala na swobodne drukowanie pieniędzy według własnego uznania. To wszystko, ale wymazało klasę średnią, facetów z klasy robotniczej, którzy właśnie tam próbują oszczędzać na przyszłość i bezpieczeństwo swojej rodziny.

Nie wierzcie mi na słowo. Wystarczy spojrzeć na całą historię, aby zobaczyć, że za każdym razem, gdy światowa potęga tworzyła walutę zamiast fizycznego pieniądza opartego na złocie, dochodziło do zawirowań, wstrząsów finansowych i chaosu. To po prostu historyczny ... Wygląda na to, że konferencja zaraz się rozpocznie. Posłuchajmy.

Brad Castillo:

Panie i panowie, powitajmy 35. dyrektora Mennicy Amerykańskiej i byłego szefa personelu Ministerstwa Skarbu USA, Philipa N. Diehla.

Philip N. Diehl:

Dziękuję. Dziękuję, Brad. Zanim zacznę mówić o złocie, chciałbym przypomnieć wszystkim, jak szybko nadeszło załamanie finansowe w 2008 roku, Wielka Recesja. W ciągu niecałego roku Dow Jones stracił ponad 5 000 punktów. W czasie krótszym niż rok, przeciętne konto emerytalne 401(k) straciło ponad 30% swojej wartości. W ciągu niespełna roku doszło do bliskiego załamania światowego systemu finansowego, a niektóre z największych banków na świecie musiały zostać dofinansowane. W ciągu niespełna roku amerykański rynek mieszkaniowy gwałtownie się załamał i stracił 9 bilionów dolarów w majątku właścicieli domów, co doprowadziło do ponad 12 milionów przejęć domów w całej Ameryce. W ciągu niecałego roku kryzys finansowy kosztował gospodarkę amerykańską ponad 22 biliony dolarów, a dziś majątek amerykańskich gospodarstw domowych wynosi mniej niż połowę tego, co przed kryzysem finansowym. Wreszcie, co najgorsze, miliony ludzi straciły pracę. Wszystko to wydarzyło się w czasie krótszym niż jeden rok, ale w tym samym czasie złote monety nie tylko zachowały swoją wartość, ale wręcz wzrosły o 17%. Podczas gdy większość innych produktów finansowych dostawała lanie, ludzie, którzy posiadali złoto, zarabiali pieniądze.

Chcę, byś pamiętał, że planiści finansowi, maklerzy giełdowi i bankierzy nie przewidzieli tego. Kryzys finansowy z 2008 roku był szokiem dla prawie wszystkich, ale ludzie, którzy posiadali złoto byli chronieni. Amerykanie, którzy kupili złote monety przed kryzysem finansowym 2008 roku i po prostu przechowywali je w domowym sejfie lub w skrytce depozytowej w swoim banku, chronili swoje udziały. Jeśli kupili złote monety przed 2005 rokiem, potroili swoje pieniądze. Chciałbym, żebyś to sobie wyobraził. Złota moneta, taka jak ta, po prostu siedząca w domu, schowana w bezpiecznym miejscu, potroiła swoją wartość w ciągu zaledwie siedmiu lat.

Gospodarzu:

W porządku, to jest bardzo ważne i nie chcemy, żebyście to przegapili. Dyrektor Mennicy Amerykańskiej właśnie podkreślił, że Amerykanie, którzy kupili złote monety przed kryzysem finansowym w 2008 roku i zaledwie kilka lat przed Wielką Recesją, potroili wartość swoich pieniędzy do czasu zakończenia recesji. Oznacza to, że w czasie, gdy większość ludzi miała oszczędności swojego życia w rozsypce, posiadacze złota faktycznie zarabiali pieniądze. To jest właśnie klucz. Posiadacze złota nie tylko byli chronieni przed kryzysem finansowym, ale także zyskiwali podczas kryzysu. Nigdy o tym nie zapominaj. Co powiesz komuś, kto w tym momencie nie posiada złota i być może nie rozumie jego atrakcyjności?

Brad Castillo:

Musisz myśleć o tym jak o długoterminowych oszczędnościach. To jest ubezpieczenie dla Twoich pieniędzy. Wszyscy mamy ubezpieczenie na nasze samochody i domy. Musisz mieć ubezpieczenie dla swoich pieniędzy.

Gospodarzu:

Słuszna uwaga. Opowiedz mi o tym. Co tu się dzieje?

Brad Castillo:

Zorganizowałem małą demonstrację.

Gospodarz:

Ok, podoba mi się to.

Brad Castillo:

Poczekaj chwilę.

Gospodarz:

Oczywiście.

Brad Castillo:

To jest 50.000 dolarów w gotówce.

Gospodarz:

Podoba mi się. A to? Spokojnie, jak leci. Nieźle.

Brad Castillo:

To było 50,000 dolarów w 2001 roku w złocie.

Gospodarzu:

Racja.

Brad Castillo:

Gdybyś kupił te 50 000 dolarów w 2001 roku w złocie, to teraz byłyby one warte ponad pięciokrotność swojej pierwotnej wartości.

Gospodarz:

Poważnie?

Brad Castillo:

250,000 dolarów

:

To jest niesamowite.

Brad Castillo

: Pokażę ci jednak coś innego.

Gospodarz:

Jest jeszcze więcej, jeszcze więcej przed nami.

Brad Castillo:

Strażniku, przynieś gotówkę.

Gospodarzu:

Proszę bardzo.

Brad Castillo:

Oto świetny przykład potęgi złota. Jeśli ceny złota osiągnęłyby poziom 2600 dolarów za uncję, te 50 000 dolarów zakupione w 2001 roku mogłoby być warte pół miliona dolarów w gotówce. Tymczasem, gdybyś zachował swoje pieniądze w gotówce, zyskałbyś tylko kilka tysięcy dolarów. Ale jeśli skorygować to o inflację, to w rzeczywistości tracisz siłę nabywczą. Naprawdę nie ma porównania.

Gospodarzu:

Myślę, że to naprawdę jasne, gdy zobaczy się tego typu demonstrację. To wręcz niewiarygodne.

Richard Petty:

Zaczynaliśmy jako firma rodzinna, jak farmer, a potem przychodzi jego syn, przychodzi wnuk i oni utrzymują farmę. Tak samo było z naszymi wyścigami. Zaczynaliśmy na podwórku, tak jak mój tata. Ja i mój brat przyszliśmy i pracowaliśmy nad samochodem, potem przyszły nasze dzieci i też pracowały nad samochodem. Myślę, że w przekazywaniu spuścizny złoto to solidna sprawa. Zostanie z tymi dziećmi, z wnukami, prawnukami. Widzicie te papierowe pieniądze? Za 100 lat, już dawno ich nie będzie. Złoto nigdy nie zniknie, ale daje mi poczucie bezpieczeństwa. Kiedy mam trochę złota, nie ważne jakie są okoliczności, zawsze będziesz w stanie przetrwać, jeśli masz trochę złota w tylnej kieszeni.

Zadzwoń do nich już dziś i zacznij posiadać twarde aktywo, złote monety rządu USA. Wystarczyła tylko jedna rozmowa telefoniczna, aby dokonać specjalnych uzgodnień dotyczących mojego zamówienia na złoto w wysokości 25 000 dolarów. Od takiej sumy czułem się komfortowo. Następnego dnia złoto zostało wysłane bezpośrednio do moich drzwi. Złoto to solidny interes. Zdecydowałem, że wejdę w to, póki cena jest jeszcze niska.

Narrator:

Jeśli jesteś gotowy na posiadanie fizycznego złota, zadzwoń do amerykańskiej Rezerwy Pieniężnej już teraz. Linie telefoniczne są otwarte, a miliony dolarów zostały już wysłane. Jest to jedna z najlepszych ofert złota dostępnych gdziekolwiek, po niskiej cenie za monetę, jaką widzicie na ekranie. Złoto jest w ruchu. Może już nigdy nie będzie innej okazji do kupna na tych poziomach. Zadzwoń do U.S. Money Reserve już dziś pod numer widoczny na ekranie. Poproś o rozmowę z account managerem, który zapewni Ci indywidualną konsultację. Zadzwoń teraz i otrzymaj swój zestaw informacji o złocie zupełnie za darmo. Nie zapomnij zapytać o nasze rządowe pakiety złota o wartości $1,000, $5,000, $10,000, $20,000, $30,000, $40,000, a nawet $50,000. Dla wymagających klientów możemy poczynić specjalne ustalenia dotyczące złota o wartości 1 miliona, 5 milionów i 10 milionów dolarów, które zostanie dostarczone do Twojego banku, biura lub zewnętrznego skarbca. Nie zapomnij zapytać o złote monety z certyfikatem rządu Stanów Zjednoczonych, które również są dostępne.

Rynek złota jest w ciągłym ruchu, a Ty nie chcesz przegapić tej okazji. Jest to jedna z najlepszych ofert złota dostępnych gdziekolwiek po tak niskiej cenie za monetę, jaką widzisz na swoim ekranie. Złoto jest w ruchu. Nie zwlekaj.

The U.S. Money Reserve jest jednym z największych i najbardziej niezawodnych dystrybutorów złota w kraju. Złoto jest w drodze. Nie przegap tego. Zadzwoń teraz pod numer podany na ekranie, aby zablokować swoje zamówienie.

Richard Petty:

Zadzwoń do nich już dziś i zacznij posiadać twarde aktywo, złote monety rządu Stanów Zjednoczonych.

Philip N. Diehl:

Przez sześć lat kierowałem Mennicą Amerykańską, największym producentem i sprzedawcą złotych monet na świecie, i od wielu lat jestem aktywny w sprzedaży złota rządu USA. Ogromna większość Amerykanów, którzy kupili złoto w Mennicy w czasie, gdy ja byłem dyrektorem, jest dziś na plusie, większość z nich nawet trzy- lub czterokrotnie. Panie i Panowie, teraz jest świetny czas na zakup złotych monet rządu USA. Po szeroko zakrojonych badaniach, przygotowałem ostatnio raport na temat naszej kondycji ekonomicznej i tego, w jakim kierunku może zmierzać złoto. Myślę, że wyniki są przekonujące. Nie zamierzam zanudzać Cię wykresami, liczbami i ekonomicznym żargonem tego raportu, ale powiem Ci wprost, że następna dekada prawdopodobnie będzie wyglądać tak samo jak poprzednia. Zachęcam Państwa do podjęcia działań już teraz i ulokowania swoich pieniędzy w solidnych złotych monetach wspieranych przez rząd Stanów Zjednoczonych.

Gospodarzu:

Chcemy zrobić krótką przerwę i podsumować to, co mówi dyrektor Mennicy Amerykańskiej. Podniósł on właśnie coś bardzo istotnego. Liczni eksperci ekonomiczni uważają, że kolejny wielki krach rynkowy jest na horyzoncie. Przed konferencją mieliśmy okazję zapoznać się z raportem ekonomicznym 35. dyrektora Mennicy Amerykańskiej i mogę powiedzieć, że jego wnioski i fakty są zdumiewające. Ważne jest, by w pełni zrozumieć, w jaki sposób złoto może ochronić Twoje oszczędności życia przed kolejnym załamaniem rynku. Jeśli dzwonisz do nich teraz, co bardzo Ci radzę, poproś, aby włączyli ten specjalny raport dyrektora Mennicy Amerykańskiej. A teraz wróćmy i posłuchajmy reszty jego przemówienia.

Philip N. Diehl:

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje oszczędności życia przed kolejnym kryzysem gospodarczym i jednocześnie potencjalnie zyskać w niestabilnej gospodarce, przenieś swoje pieniądze do złota już teraz. Gdybyś na początku 2001 roku zainwestował w złote monety zaledwie 10.000 dolarów, byłyby one warte ponad 50.000 dolarów. Gdybyś na początku 2001 roku przeniósł 50 000 dolarów na złote monety, byłyby one warte ponad 250 000 dolarów. Zachęcam Cię do podjęcia natychmiastowego działania i ulokowania swoich pieniędzy w solidnych złotych monetach wspieranych przez rząd Stanów Zjednoczonych. Żadne papierowe aktywa nie dorównają bezpieczeństwu i potencjałowi złota rządu USA. Teraz odpowiem na kilka pytań. Tak?

Mówca 7:

To ma związek z popularnością niektórych monet. Co Pana zdaniem sprawia, że Amerykański Orzeł jest złotą monetą, którą należy kupować?

Philip N. Diehl:

Jest ona zabezpieczona pełną wiarą i kredytem rządu Stanów Zjednoczonych i jest gwarantowana zarówno pod względem wagi, jak i czystości, więc możesz być pewien, że wiesz, co kupujesz, kiedy ją kupujesz.

Mówca 7:

Dziękuję.

Philip N. Diehl:

Następne pytanie?

Mówca 8:

Tak jest. Panie Diehl, skoro oczekuje się, że ceny złota mogą się podwoić, czy mamy jakieś ramy czasowe, kiedy będziemy mogli to zobaczyć?

Philip N. Diehl:

Myślę, że to się stanie w najbliższej przyszłości. Myślę, że w ciągu najbliższych kilku lat to się stanie, ponieważ obserwujemy rosnącą niestabilność polityczną, widzimy więcej polityki wolnego pieniądza na całym świecie, a także widzimy spadek wydobycia i odkrywania złota na całym świecie. Myślę, że wszystkie te rzeczy wskazują na to, że ceny złota będą rosły.

Mówca 9:

Dziękuję. Dziękuję.

Philip N. Diehl:

Dziękuję.

Richard Petty:

Złoto to solidny interes. Zdecydowałem, że mogę w to wejść, póki cena jest jeszcze niska. Wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna, aby dokonać specjalnych uzgodnień dotyczących mojego zamówienia na złoto w wysokości 25 000 dolarów. To jest to, od czego czułem się komfortowo zaczynając.

Narrator:

Jeśli jesteś gotowy na posiadanie fizycznego złota, zadzwoń do amerykańskiej Rezerwy Pieniężnej już teraz. Linie telefoniczne są otwarte, a miliony dolarów zostały już wysłane. Złoto było tak wysokie jak 1900 dolarów za uncję. Teraz wróciło w okolice 1200 dolarów za uncję. Jest to jedna z najlepszych ofert złota dostępnych gdziekolwiek po niskiej cenie za monetę, którą widzicie na ekranie. Złoto jest w ruchu. Nie zwlekaj. Przy obecnych cenach, teraz jest czas na zakup. Nasz gospodarz programu jest nagrodzonym Emmy dziennikarzem, który od ponad 20 lat relacjonuje największe wydarzenia na świecie. Jako reporter dla jednego z najbardziej oglądanych programów informacyjnych w kraju, był na pierwszej linii frontu niektórych z najważniejszych historii gospodarczych kraju.

Gospodarz:

Jestem tutaj, w światowej centrali, i otrzymałem wyłączny dostęp do relacji z ich dorocznej Konferencji Złotniczej, którą prowadzi były szef personelu Departamentu Skarbu USA i 35. dyrektor mennicy USA, Philip N. Diehl. Jest to wielki zaszczyt, ponieważ jestem jedynym dziennikarzem, który został wpuszczony na tę konferencję na zaproszenie, aby spotkać się z byłym dyrektorem Diehlem i jego sztabem najlepszych ekspertów w branży złota, aby przedyskutować nie tylko obecny stan gospodarki, ale także znaczenie posiadania fizycznego złota.

Narrator:

Zaledwie kilka lat temu, przeciętny Amerykanin stracił ponad jedną trzecią swoich oszczędności całego życia w czasie krótszym niż jeden rok. Wielu ekspertów przewiduje, że kolejny krach rynkowy jest już na horyzoncie. Złoto jest jednym z najbardziej niezawodnych i zyskownych aktywów na świecie, dlatego wszyscy Amerykanie powinni posiadać złoto już teraz.

Philip N. Diehl:

Ludzie, którzy posiadali złoto, zarabiali pieniądze.

Narrator:

Przy obecnych cenach, nigdy nie było lepszego czasu na zakup złotych monet rządu Stanów Zjednoczonych, autoryzowanych przez Kongres, aby chronić swoją przyszłość finansową nawet w obliczu masowego krachu gospodarczego. Eksperci przewidują, że ceny złota mogą się podwoić w przyszłości. U.S. Money Reserve jest jednym z największych i najbardziej niezawodnych dystrybutorów złota w kraju.

Richard Petty:

Zadzwoń do nich już dziś i zacznij posiadać twarde aktywo - złote monety rządu USA.

Gospodarz:

To było otwierające oczy, by usłyszeć od ekspertów. To były ciężkie czasy, ale jak powiedział dyrektor mennicy, jest nadzieja, i to nadzieja w postaci posiadania fizycznego złota. Po konferencji miałem okazję usiąść z Bradem Castillo i porozmawiać trochę więcej o korzyściach płynących z posiadania solidnych złotych monet rządowych.

Brad Castillo:

Chcesz myśleć o tym jak o długoterminowych oszczędnościach. To jest ubezpieczenie dla Twoich pieniędzy. Wszyscy mamy ubezpieczenie na nasze samochody i domy. Musisz mieć ubezpieczenie dla swoich pieniędzy.

Gospodarz:

Słuszna uwaga. Opowiedz mi o tym. Co tu się dzieje?

Brad Castillo:

Zorganizowałem małą demonstrację.

Gospodarz:

Ok, podoba mi się to.

Brad Castillo:

Poczekaj chwilę.

Gospodarz:

Oczywiście.

Brad Castillo:

To jest 50.000 dolarów w gotówce.

Gospodarz:

Podoba mi się. A to? Spokojnie, jak leci. Nieźle.

Brad Castillo:

To było 50,000 dolarów w 2001 roku w złocie.

Gospodarzu:

Racja.

Brad Castillo:

Gdybyś kupił te 50 000 dolarów w 2001 roku w złocie, to teraz byłyby one warte ponad pięciokrotność swojej pierwotnej wartości.

Gospodarz:

Poważnie?

Brad Castillo

: 250,000 dolarów

:

To jest niesamowite.

Brad Castillo:

Pokażę ci jednak coś innego.

Gospodarz:

Jest jeszcze więcej, jeszcze więcej przed nami.

Brad Castillo:

Strażniku, przynieś gotówkę.

Gospodarzu:

Proszę bardzo.

Brad Castillo:

Oto świetny przykład potęgi złota. Jeśli ceny złota osiągnęłyby poziom 2600 dolarów za uncję, te 50 tysięcy dolarów zakupionych w 2001 roku mogłoby być warte pół miliona dolarów w gotówce. Tymczasem, gdybyś zachował swoje pieniądze w gotówce, zyskałbyś tylko kilka tysięcy dolarów. Ale jeśli skorygować to o inflację, to w rzeczywistości tracisz siłę nabywczą. Naprawdę nie ma porównania.

Gospodarzu:

Myślę, że to naprawdę jasne, gdy zobaczy się tego typu demonstrację. To wręcz niewiarygodne. Chcę ci podziękować za przyłączenie się do nas.

Brad Castillo:

Dziękuję.

Gospodarz:

Nasze spostrzeżenia były wspaniałe. Myślę, że na podstawie tych wszystkich informacji, których wszyscy się nauczyliśmy, mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że jest to naprawdę świetny czas na zakup rządowych złotych monet.

Brad Castillo

: Czas jest idealny.

Gospodarzu:

Mogę powiedzieć.

Richard Petty:

Złoto to solidny interes. Zdecydowałem, że wejdę w to, póki cena jest jeszcze niska. Wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna, aby dokonać specjalnych uzgodnień dotyczących mojego zamówienia na złoto w wysokości 25 000 dolarów. To jest to, od czego czułem się komfortowo zaczynając.

Narrator:

Jeśli jesteś gotowy na posiadanie fizycznego złota, zadzwoń do Amerykańskiej Rezerwy Pieniężnej już teraz. Linie telefoniczne są otwarte, a miliony dolarów złota są wysyłane codziennie. Złoto kosztowało nawet 1900 dolarów za uncję. Teraz wróciło do poziomu 1200 dolarów za uncję. Nie czekaj ani chwili dłużej. Teraz masz szansę na posiadanie złotych monet emitowanych przez rząd USA, wycenionych po kosztach, bez marży dealera. Już teraz poproś o rozmowę z Account Managerem, który zapewni Ci indywidualną konsultację. Rynek złota jest w ciągłym ruchu, a Ty nie chcesz przegapić tej okazji. Nie czekaj ani chwili dłużej.

Richard Petty

: Zadzwoń do nich już dziś i zacznij posiadać twarde aktywa, złote monety rządu USA.

Przeczytaj więcej na ten temat na: http://monetybulionowe.eu